Ne-video ne-blogai

Lietuvoje šioks toks blogerių sujudimas, todėl retkarčiais meškiukai išgirsta atbalsius bei obalsius. Anot vieno tokio, vietinė blogosfera trokšta videoblogų, o jų beveik ir nėraaa… Meškiukai mano, kad videoblogai yra labai labai blogai tai sielos daliai, kuri atsako už medijas. Tačiau mane pradžiugintų flash-blogai.

O štai tokių vietinėje blogosferoje dar nemačiau. Nors mano naujienų agregatą — oi! — kaip paįvairintų. Tik aš nenorėčiau profesionalių studijų kuriamų filmukų (http://multikov.net, http://multer.ru) — jais nenustebinsi. Flash-bloge galėtų būti visiškai nekomerciniai darbai, ganėtinai paprasti. Kažkokie trumpi filmukai, fiksuojantys autoriaus nuotaikas, elementarūs žaidimai, sukurti vien todėl, kad norėjosi kampe patupdyti musę… O gal flash-bloge kas išsakytų savo DIY idėjas ir ironizuotų visą tą aktyvizmo marmalą? Kaip nuostabusis The Pinky Show

Ech, mane apskritai stebina lietuviškos neprofesionalios animacijos stygius. Kur visi tie universitetų absolventai ir specialių mokyklų kankiniai dedasi? Šią savaitę su mokiniais mėginame kurti žaidimėlius Kauno policijos vaikiškai svetainei. Nelabai jie entuziastingi, bet gal vienas kitas užsikabins? Tuo tarpu aš vargstu rašydama nurodymus ir darydama pavyzdžius. Visa tai niekniekių niekniekiai ir tuštybių tuštybė, bet keli pavyzdėliai, padaryti kairės kojos kulnu iš Illustrator simbolių ir figūrinių teptukų rinkinio bei kelių manipuliacijų Flash, mane kažin kuo pradžiugino. Gal kad pavasarį priminė.