daiktas į kišenę įdėtas 2009-03-12 03 val.

Ir vis dėlto daugelio iš mūsų neapleidžia jausmas, jog kažkas vyksta ne taip. Tačiau taip yra ne dėl linijinės laiko sampratos, priešingai — laiko suvokimas nebėra pakankamai linijiškas.

[…]

P. Virilio, kuriam vargu ar galėtume priskirti M. McLuhano optimizmą, mieliau kalba apie „globalų didmiestį“ su jam būdingu anonimiškumu ir dezintegracija, kur visi bendrauja su visais, o iš tikrųjų niekas nebendrauja su niekuo. Šį „virtualų miestą“ valdo informacinė technologija be vėlavimų.

[…] būtų galima ginčytis su tais, kurie pabrėžia interneto ir naikintuvų unikalumą, ir teigti, kad svarbiausi pokyčiai įvyko tada, kai buvo išrastas telegrafas arba garlaivis […] Globali telekomunikacija, paremta vienalaikiškumu, sukuria kitas žmogiškosios būties sąlygas negu visos ankstesnės technologijos. Tačiau elektroninė revoliucija teisėtai laikoma tiesiogine ankstesniųjų naujovių tąsa.

[…] atsirado telegrafo linijos […] Pirmą, bet ne paskutinį kartą pranešimas buvo atskirtas nuo savo fizinio pavidalo. […] „Microsoft“ ir pasaulinio žiniatinklio sėkla buvo pasėta 1838 metais.

T. H. Eriksen. „Akimirkos tironija“