Rankniekiai

Liūtas ieško namų

Beveik prieš metus Laisvės alėjoje radau liūtą. Liūdnai panarinęs galvą, jis tupėjo ant suolelio priešais šokolado parduotuvę. Jau temo, pardavėjos nekantriai skambčiojo raktais, ir liūto niekas neieškojo.

daugiau…

Haliucinuojantis Postmanas

Rašydamas apie fotografijos filosofiją, Flusseris mane pradžiugino pastebėdamas, kaip vaizduotė (imagination) virsta haliucinacija (hallucination). Tačiau šioje frazėje yra daugiau žodžių žaismo, nei prasmės, daugiau oratoriško įkarščio, nei mokslinio tikslumo. Tokias frazes intuitai vadina „trendy“ — jos gali užburti vaizduotę, bet mažai paaiškina. „Medijų ekologija“…

Ne-video ne-blogai

Lietuvoje šioks toks blogerių sujudimas, todėl retkarčiais meškiukai išgirsta atbalsius bei obalsius. Anot vieno tokio, vietinė blogosfera trokšta videoblogų, o jų beveik ir nėraaa… Meškiukai mano, kad videoblogai yra labai labai blogai tai sielos daliai, kuri atsako už medijas. Tačiau mane pradžiugintų flash-blogai.

…Spragtelk mane!…

Ežiukas rūkė

Tas ežiukas rūkė ir rūkė. O kai rūko, tai išsliūkina vėlų vakarą į skersgatvį dūminti, spardo skardines. Ten tik — capt! — šalta letena už širdies! Ir balsas griaudėja: ar man pasižadėsi?

Tai meškiukas linksminasi.

O po metų, kitų… ištinka istorija. Visi nuskaidrėja ir pakyla į dangų.

…vaikyti debesis…

Ežiukas moka

Ežiukas moka!

Ežiukas moka vaikščioti, dūsauti ir mirksėti. Dėvėti Libano vėliavą! Cituoti Koraną ir Mao. Mintinai moka Internacionalą. Žino penkias Viktoro Haros dainas. Supranta arabiškai, japoniškai ir lenkiškai.

…mirksėti kartu…